Секрету.нет- порно рассказы
100062 позорных рассказов для взрослых, написанных посетителями сайта
Напиши рассказ о себе
Секс Онанизм Секс извраты Гомосексуализм Глупость Странности Трусость Животные Друзья Рассизм Детство Старики Издевательства Насилие Хулиганство Другое

История:

мене звати Андрій 16років . я вчусь в школі. мене сильно заводять мініатюрні брюнетки. в 11 класі вчилась дівчина моєї мрії. її звали анна. вона мала груди 2 розміру і маленьку пружну попку. я хотів трахнути її тільки побачив. на дискотеці в школі вона разом з однокласниками набухалась і почала глючити. спочаку дозволяла трогати себе а згодом її потягнули в пустий клас. я пішов за ними. заглянувши у привідкриті двері я побачив: вна стоїть раком гола;сосе хєр однокласника а інший масує її попку. вінпочав поволі вводити член в жопу і вана почала стонати. після 20 хвилин траха її груди жопа лице були в канчі. заспокоївшись хлопці накинули на неї її лахміття і відпустили. вона пішла до туалету як одурманена. там був я. я дрочив на все побачене. зайшовши вона подивилась на мене(мій хуй мав уже 17 см). аня присіла й почала інтенсивно дрочити мені й облизувала головку. натхненний я поставив її раком і почав штопати. згодом взяв телефон і почаав знімати її трах в пізду . закінчивши я витер об її лице хєр пішов додому. на наступний день в школі я побачив її. вона нічо непамятала. коли вона відйшла я схопив її за руку і відвів подалі. охуєвша вона почали вириватись. я сказав що вона буде сосати мені. спочатку вона протестувала но потім погодилась. я покликав її до себе додому. предки були на роботі і тому хота була вся моя. зайшовши я сказав щоб вона опустилась на коліна й взяла мого в рот. покірно як слуга вона принялась його активно лизати. я помітив що вона завелась і поставивши раком взявся за її жопу. після 5 хвилинного траха я кіннчив. коли вона вдяглась я сказав що буду її трахати коли захочу якщо вана нехоче щоб відюха пішла по школі. і так посеред школи я дзвоню їй і кажу місце і час траха. так я втілив свою мрію.

Похожие истории:

Разговор с жопой


Новый Комментарий

Секрету.нет - читайте откровенные секс рассказы, смешные и жестокие истории бесплатно, позор, жесть и срам, рассказы для взрослых. Вы должны понимать что истории написаны пользователями.